/var/www/clients/client35/web52/web/stp/cache/_26e322950d6566c3cdd53a412b5e6f93 Tereos TTD, a.s. - Naši agronomové

Nacházite se: Hlavní stránka - Agronomie - Naši agronomové

Agronomické oddělení

 Vedení agronomického oddělení

Ing. Karel Chalupný
- agronomický ředitel 
email: kchalupny@tereos.com
tel.: + 420 326 900 112 
Ing. Jaroslav Verfl

- náměstek, zástupce ředitele

email: jverfl@tereos.com

tel.: + 420 326 900 297

Cukrovar Dobrovice

Ing. Milan Zvěřina

- hlavní agronom

email: mzverina@tereos.com

tel.: + 420 326 900 296

mob.: + 420 602 318 861

Ing. Michal Praus

- agronom

email: mpraus@tereos.com

tel.: + 420 326 900 119

mob.: + 420 724 715 528

Ing. Štěpán Zvěřina

- agronom  

email: stepan.zverina@tereos.com

tel.: + 420 326 900 119

mob.: + 420 725 507 584

Mgr. Lukáš Najman

- agronom

email: lnajman@tereos.com

tel.: + 420 326 900 119

mob.: + 420 725 837 316

Vladimír Sobota

- agronom

email: vsobota@tereos.com

mob.: + 420 602 318 860

 Petr Rieger

- agronom

email: prieger@tereos.com

mob.: + 420 602 405 712

 

Cukrovar České Meziříčí

Martin Kotek

- hlavní agronom

email: mkotek@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356 

mob.: + 420 603 889 739

Ing. Zdeněk Šolín

- agronom, kampaňový dispečer

email: zsolin@tereos.com

tel.: + 420 494 679 344

mob.: + 420 602 173 753

Petr Rieger

- agronom

email: prieger@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356

mob.: + 420 602 405 712

Ing. Pavlína Rejchrtová

- agronom

email:pavlina.rejchrtova@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356

mob.: + 420 725 976 958

 Ing. Jaroslav Urban, Ph.D.

- agronom

email: jaroslav.urban@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356

mob.: + 420 605 934 092

 


woodmancx.com

Souhlasím Povolení cookies

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies.