Nacházite se: Hlavní stránka - Agronomie - Naši agronomové

Agronomické oddělení

 Vedení agronomického oddělení

 Ing. Karel Chalupný
- agronomický ředitel 
email: kchalupny@tereos.com
tel.: + 420 326 900 112 
Ing. Jaroslav Verfl

- náměstek, zástupce ředitele

email: jverfl@tereos.com

tel.: + 420 326 900 297

Cukrovar Dobrovice

Ing. Milan Zvěřina

- hlavní agronom

email: mailto:m.zverina@ttdcukrovary.cz

tel.: + 420 326 900 296

mob.: + 420 602 318 861

Ing. Michal Praus

- agronom, prodej výpalků a síry

email: mpraus@tereos.com

tel.: + 420 326 900 119

mob.: + 420 724 715 528

Ing. Ludmila Nedomová

- agronomka  

email: lnedomova@tereos.com

tel.: + 420 326 900 119

mob.: + 420 601 339 832

Mgr. Lukáš Najman

- agronom

email: lnajman@tereos.com

tel.: + 420 326 900 119

mob.: + 420 725 837 316

Petr Rieger

- agronom

email: prieger@tereos.com

tel.: + 420 326 900 296   

mob.: + 420 602 405 712

 


 

České Meziříčí

Vladimír Sobota

- hlavní agronom

email: vsobota@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356   

mob.: + 420 602 318 860

Ing. Zdeněk Šolín

- agronom

email: zsolin@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356

mob.: + 420 602 173 753

Martin Kotek

- agronom

email: mkotek@tereos.com

tel.: + 420 494 679 356

mob.: + 420 603 889 739